Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

У День пам'яті у Львові освятили храм, побудований воїнами

У День пам'яті у Львові освятили храм, побудований воїнами

Сьогодні відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. З нагоди Дня пам'яті, у Львові освятили храм, побудований воїнами-афганцями.
Після покладання квітів до пам'ятника «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.», Спільної екуменічної молитви і громадського віче, відбулося освячення військового храму Стрітення Господнього Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, спорудженої воїнами-афганцями, учасниками інших локальних воєн і капеланами центру військового капеланства в пам'ять про полеглих в Афганістані, на Майдані і на сході України. Храм побудований біля пам'ятника полеглим воїнам-афганцям. Сьогодні в ньому відслужили Божественну літургію.
Близько 200 чоловік зібралося вшанувати пам'ять загиблих, люди тримали транспаранти з написами: «Герої НЕ вмирають» і «Із Львівщини загинули в Афганістані 118 осіб, Небесна сотня - 21 осіб, на сході України під час АТО - 272 людини».

  • Залишити коментар