Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

Ethnic minorities rights watch взялася за захист нацменшин

Ethnic minorities rights watch взялася за захист нацменшин

Сьогодні незважаючи на протести радикалів, пройшла презентація правозахисної громадської організації Ethnic minorities rights watch, яка покликана захищати права національних меншин.

Координатор Ethnic minorities rights watch, Олег Хавич наголосив:

«Організація стане центром захисту прав національних меншин в Україні та їх голосом в Європі».

Активісти нового руху провели засідання, на якому було прийнято звернення до української влади. У ньому міститься вимога дотримуватися прав нацменшин, припиняти небезпечні ініціативи, що суперечать Європейській Конвенції про національні меншини. Ethnic minorities rights watch висловилася і в підтримку 65 тисяч підписів закарпатських угорців Закарпаття, які висловили протест проти «мовних» ініціатив провладних депутатів.

Депутат Європарламенту від Латвії, член партії« За права людини», Тетяна Жданюк взяла на себе зобов'язання підняти питання утиску прав національних меншин на найближчому засіданні ЄП і заявила:

«Природно, це є обмеженням прав нацменшин. Я чула про багато бридких подій, які особливо почастішали останнім часом в Україні. Звичайно, це сумно, і я обурена цим. Я цю інформацію постараюся поширити найближчим часом в європейському парламенті».

Прес-секретар українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца повідомила:

«Сьогодні МЗС України викликало посла Угорщини для пояснення недавніх заяв політиків цієї країни про формування угорських автономій за кордоном».

Раніше віце-прем'єр-міністр Угорщини Жолтом Шем'єн в ефірі однієї з місцевих телекомпаній заявив про необхідність створення угорської автономії.

Джерело: Коментарии.ua

  • Залишити коментар