Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

На потреби області – майже 80 мільйонів гривень

На потреби області – майже 80 мільйонів гривень

Минулого тижня з обласного бюджету для забезпечення соціальних потреб населення та належного функціонування бюджетних установ профінансували 77,7 млн грн. Із цих коштів найбільше скерували на виплату зарплати працівникам обласних бюджетних установ – 59,6 млн грн.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, решту коштів було спрямовано на придбання медикаментів – 3,1 млн грн, продуктів харчування – 1,5 млн грн, оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,9 млн грн, придбання канцелярських, господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,8 млн грн, виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 0,7 млн грн та проведення інших видатків на 0,7 млн грн.

У межах реалізації обласних програм виділено 3,4 млн грн, з них на: виплату одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,8 млн грн, відшкодування відсотків за кредитами отриманими населенням на заходи з енергозбереження – 1,8 млн грн, сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,4 млн грн.

Із резервного фонду обласного бюджету Львівської області виділено обласному бюджету Донецької області кошти в сумі 0,5 млн грн для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям м. Авдіївка Донецької області.

Джерело: ТРК Львів

  • Залишити коментар