Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

У Жидачівському ЦПК на Львівщині відновили виробництво

У Жидачівському ЦПК на Львівщині відновили виробництво

У Жидачеві після понад дворічної перерви відновив роботу целюлозно-паперовий комбінат

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Учора, 11 травня, тут розпочали виробництво гофротари. Цьому передували запуск ТЕЦ, папероробної машини та хімічно-макулатурного цеху. Як зазначає місцева газета «Новий час», на підприємстві задіяно близько 400 людей. На сьогодні є потреба ще у більш як у 100 працівниках.

За словами начальника відділу економічної політики Жидачівської РДА Тетяни Трембецької, ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» сьогодні очолюють його виконавчий директор Дмитро Чмихал, керуючий санацією Олександр Рудницький та директор з виробництва Олександр Пітула.

У Жидачеві сьогодні, 12 травня, очікують, що комбінат відвідають віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. У районі також сподіваються, що приїзд високопосадовців сприятиме вирішенню проблеми ремонту моста через Дністер поблизу с. Заліски.

Нагадаємо, що Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат – одне з найбільших підприємств целюлозно-паперової промисловості України, введено в експлуатацію в жовтні 1951 року. У 1995 році в процесі приватизації підприємство перереєстровано у Відкрите акціонерне товариство, а з квітня 2014 року – в публічне акціонерне товариство.

Спеціалізація: виробництво паперу та картону для гофрування, гофропродукція.

У вересні 2014 року в зв’язку з погіршенням фінансово-економічного становища, відсутністю достатньої кількості замовлень на продукцію, зростанням дебіторської заборгованості та відсутністю обігових коштів, підприємство припинило виробничу діяльність.

Про це повідомили на zik

  • Залишити коментар