Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

Львів та Ченду підписали Меморандум про дружнє співробітництво

Львів та Ченду підписали Меморандум про дружнє співробітництво

Місто Львів стало єдиним українським містом, яке презентували у м. Ченду.

Нещодавно завершився візит делегації Львівської міської ради, яка перебувала у китайському місті Ченду на “Міжнародному інноваційному форумі мерів міст-побратимів і міст-партнерів міста Ченду”.

Делегація урочисто підписала Меморандум про встановлення дружнього співробітництва між муніципалітетом Ченду та Львовом.

Представники Львова у Китаї, серед яких:

керуючий справами виконкому ЛМР Марта Литвинюк,

представник управління інвестицій та проектів ЛМР Ярина Сорока,

директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук,

депутати Петро Адамик та Віталій Свіщовий,

голова правління Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик.

Львів'яни розповіли іноземцям про культурний, економічний та інноваційний потенціал Львова. Опісля був підписаний Меморандум, який спрямований на зміцнення дружніх відносин, розвитку економіки, торгівлі, інновацій та підприємництва, культури, освіти і туризму.

У рамках візиту йшлося, зокрема, про можливості відкриття представництв китайських компаній в Україні та Львові; супровід китайських інвесторів; створення спільних китайсько-українських підприємств; участь в архітектурному конкурсі на розробку проекту конгрес-центру у Львові.

Окрім Львова, аналогічні документи підписали: Валенсія (Іспанія), Дан Лірі (Ірландія), Центральна провінція (Шрі-Ланка) та Бангкок (Тайланд).

Львів та Ченду підписали Меморандум про дружнє співробітництво


Джерело: Справжня Варта

  • Залишити коментар