Увійти
Блок зліва
Блок зліва
Новини
Блок справа
Блок справа

Нардеп від "Самопомочі" Пастух приєднався до депутатської голодування

Нардеп від "Самопомочі" Пастух приєднався до депутатської голодування

Депутат Тернопільської обласної ради і член парламентської фракції "Самопоміч" Тарас Пастух приєднався до депутатського голодування, разом з Олегом Березюком і Оксаною Сироїд.

На своїй сторінці в Facebook він повідомив:

«Коли я їхав з Дебальцево присягу народного депутата України мій побратим Євген Герасевича сказав такі слова:« Війна не тут, війна в Києві. Якби війна була тут, ми б уже її завершили». Це був листопад 2014 року. За ці два з половиною роки Порошенко довів всій країні правдивість цих слів».

Він звинуватив президента України в тому, що той зміг розв'язати ще одну війну проти власного народу і сміттєва облога Львова стала вершиною цинізму в цій війні.

«Рік часу з екранів телеканалів вся країна чула як нібито всі державні органи допомагають Львову, і який він безпорадний. У той же час всі зусилля державного апарату були спрямовані на те, щоб не випустити жодного автомобіля з міста» - зазначив Пастух.
Відомо, що позавчора Олег Березюк, для того щоб привернути увагу всієї країни до боротьби львів'ян за право жити гідно, почав голодування під Адміністрацією Президента. Вчора до нього приєдналася заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

«Ця проблема може бути знята тільки однією людиною в державі. Але якщо він забув долю своїх попередників то наше завдання допомогти йому прийняти це рішення. Прийшов час львів'янам нагадати свою силу. А нам сусідам Львова та інших міст допомогти в цій боротьбі. Тому, в знак підтримки своїх друзів-львів'яни приєднуюся до акції і також оголошую голодування. Разом прогнали Януковича, разом утримали путінську агресію, разом переможемо і в цій боротьбі. ЛЬВІВ – МИ З ТОБОЮ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - заявив Пастух.

  • Залишити коментар